Довіряти не можна ревнувати: Потап розповів, що думає про оголені знімки Насті Каменських

Український продюсер і репер Олексій Потапенко (Потап) зізнався, що думає про відверті знімки, які публікує його дружина Настя Каменських у соціальних мережах.

В інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” на каналі “Україна” Потап розповів, що йому подобаються звабливі фотосесії своєї дружини і він є впевненим у міцному коханні з Каменських.

“Я чоловік впевнений. Не в собі, в своєму коханні… Мені подобаються її відверті фотографії, фотосесії. Мені подобається, що вона подобається. І як чоловікові теж. Я знаю, що вона дуже гарна жінка. Але це моя жінка, я з нею прокидаюся щоранку. Вона навіть вранці красива”, – відповів продюсер.

Але інколи, як не приховує Потап, він ревнує дружину. Єдине, що не подобається артисту – це коли Насті Каменських доводиться цілуватися з іншими задля проб і зйомок.

Мені єдине, що не подобається – коли вона цілується з акторами дуже багато, якщо знімається в якомусь кіно, або якщо йдуть проби, мені дуже небагато цей … Але слухайте, ну якщо ми одне одного кохаємо, то, чого вже одне до одного чіплятися, якщо вона артистка,
– заявив чоловік.

Переглянути цей допис в Instagram

@realpotap #miaitalia❤️🇮🇹

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

 

Джерело 24tv

Не пропустіть