Дмитро Ступка прокоментував розлучення з Поліною Логуновою після п’яти років шлюбу

Нещодавно Поліна Логунова, яка є дружиною Дмитра Ступки, дала відверте інтерв’ю, чим спровокувала скандал в мережі. Жінка відверто розповіла про кризу в стосунках з актором, та про те, що її не влаштовують доходи чоловіка.

У свою чергу, Дмитро вирішив прокоментувати слова дружини, та пояснив, що Поліна дуже вимоглива, тому їй часто не вистачає грошей на задоволення своїх бажань. Проте, актор запевняє, що йому дуже з нею пощастило.

Нещодавно, у програмі “Життя відомих людей” Дмитро Ступка вирішив остаточно прояснити ситуацію та відверто розповів про стосунки з дружиною. Чоловік пояснив, що Поліна дуже емоційна людина, а тому не варто так критично реагувати на те, що вона говорить. В поганому настрої вона часто говорить такі речі, тому Ступка вже перестав звертати на це увагу.

Крім цього, актор пояснив чим зумовлене таке ставлення Логунової. Вона дійсно багато працює, тому їй не вистачає часу на відпочинок. Поліна, як і кожна жінка, хоче уваги, щоб до неї ставились як до “дівчинки”. Але Дмитро, наразі, не може дати їй все, що вона хоче. Нажаль, Поліна не завжди це розуміє, тому і трапляються такі ситуації.

Дмитро також спростував усі чутки про можливе розлучення, які поширювались в мережі. Чоловік прагне здійснити свої та Полінині мрії та активно шукає нову роботу. Він впевнений, що йому вдастся реалізувати себе та забезпечити свою родину усім необхідним.

Читайте також: Колишній чоловік Ольги Сумської розповів про те, як одного разу її вдарив


Не пропустіть