Дмитро Монатик розповів, чому припинив співпрацю з Lida Lee і Ніно

Відомий український артист MONATIK, який крім цього був ще й продюсером Lida Lee і Ніно, вирішив розставити усі крапки над “і” та розповісти усю правду про припинення співпраці зі співачками.

Дмитро зазначив, що він дуже поважає вольових артистів та завжди буде на стороні тих, хто прагне робити те, що подобається. Це був перший досвід роботи продюсером для Монатика і вони з Lida Lee та Ніно залишились друзями.

Він розуміє, чому дівчата зробили такий вибір, адже у самого за спиною не один рік співочої кар’єри. Дмитро також зазначив, що артисту і продюсеру дуже важко знайти спільну мову, адже вони бачать речі по різному. Тому він вважає, що припинення співпраці на даному етапі стало для них кращим рішенням.

Цікавим є те, що Дмитро і далі виступає в ролі наставника для своїх підопічних, продовжує давати корисні поради та допомагає побудувати успішну кар’єру. Так, Lida Lee та Ніно нещодавно виступили на його концерті, який відбувся у КВЦ Парковий.

У своєму інтерв’ю для “Зіркового шляху” Дмитро розповів, що вирішив залишити увесь напрацьований разом з артисками матеріал дівчатам, без жодних претензій. Він зазначив, що між ними існують певні домовленості, але вони аж ніяк не впливають на волю співачок, тому вони будуть робити усе, що захочуть.

Читайте також: Дзідзьо розсекретив, чи зустрів нове кохання після розлучення з дружиною


Не пропустіть