Денієл Редкліфф відмовився взяти участь у святкуванні ювілею першого фільму про Гаррі Поттера

У це важко повірити, але перший фільм про Гаррі Поттера вийшов майже 20 років тому. Ювілей перша частина кінофраншизи відзначить вже 4 листопада. З нагоди круглої дати каст акторів планує возз’єднання, однак виконавця головної ролі Денієла Редкліффа серед них не буде. Чому?

Як виявилося, актор віддає перевагу займатися новими проєктами, аніж згадувати про колишню славу: «Я впевнений, що буде якесь святкування, але не знаю точно, чи будемо ми збиратися. Сам я зараз перебуваю в Домініканській республіці і знімаюся. Потім я буду зайнятий, буду працювати на дозйомках. Цим повідомленням я дуже боюся розчарувати когось », – цитує актора Mirror.

Що ж, таке рішення має під собою підставу. Незважаючи на те, що Денієлу вже 31 рік, він багато в чому так і залишився заручником ролі «хлопчика, який вижив». Але на радість фанатів, поки повідомляється, що виконавці ролей Рона Візлі (Руперт Грінт) і Герміони Грейнджер (Емма Вотсон) до святкування ювілею першої картини все ж приєднаються.

Нагадаємо, не так давно Редкліфф висловив бажання знятися в черговій серії «Форсажу» , але тільки за умови, що йому не потрібно буде водити машину: «Водіння на камеру – це, напевно, частина моєї роботи, яку я ненавиджу найбільше. В реальному житті я майже не сиджу за кермом. У мене є водійське посвідчення. Але я дійсно погано в цьому розбираюся і не дуже цим займаюся», – пояснив свою умову Денієл в подкасті Конана О’Браєна.

Читайте також: Ніна Матвієнко розповіла про сина, який вирішив піти в монастир


Не пропустіть