Демі Мур зізналася, що зрадила чоловікові напередодні весілля

Днями Демі Мур презентувала свою книгу спогадів під назвою «Навиворіт» (Inside Out). Зірка розповіла, як в юності стала жертвою ґвалтівника, як Ештон Катчер зраджував їй і примушував до групових оргій в ліжку. Але, як виявилося, Демі теж не свята. Так, актриса зрадила свого майбутнього чоловіка напередодні весілля.

«За ніч до того, як ми мали побратися, замість роздумів над весільними клятвами я зателефонувала хлопцю, якого зустріла на зйомках. Я потайки втекла зі свого дівич-вечора і поїхала до нього в його квартиру», – розповіла Демі.

Цей випадок стався перед першим весіллям дівчини. Демі було всього 18 років, вона виходила заміж без почуттів і намагалася зірвати одруження.

«Я не могла повернути назад, але могла зірвати весілля», – зазначила актриса.

Нагадаємо, першим чоловіком зірки став рок-музикант Фредді Мур, який був старший на 12 років. Саме від нього Демі отримала прізвище, яке тепер знають у всьому світі.

Незважаючи на те, що Демі розповіла майбутньому чоловікові про зраду, весілля все одно відбулося. Подружжя прожило разом 5 років, дітей у них не було.

Після цього актриса ще двічі була заміжня. У шлюбі з Брюссом Віллісом, який тривав 13 років, Демі народила трьох дочок: Румер, Скаут і Таллулу. А шлюб з Ештоном Катчером тривав 6 років. В цей час Демі знову завагітніла, але втратила дитину на 6-му місяці вагітності.

 

Джерело Hyser
Не пропустіть