Демі Ловато оголосила себе пансексуалом і розповіла про бажання стати мамою

У подкасті Джо Рогана 28-річна співачка остаточно прояснила ситуацію щодо своєї сексуальної орієнтації. Демі Ловато також зізналася, що хоче стати мамою, але в даний момент не впевнена, чи зможе коли-небудь завагітніти.

«Зараз я виразно думаю про усиновлення, – поділилася зірка. – Я не знаю, чи будуть у мене в кінцевому рахунку відносини з хлопцем, так що зараз я навіть не можу уявити, що буду в положенні. В даний момент я дуже мінлива, і це частково через те, що раніше я була дуже замкнутою».

На уточнююче запитання Рогана, чи вважає вона себе пансексуалом, тобто відчуває потяг до людини, незалежно від її статі або гендерної самоідентифікації, Демі відповіла ствердно: «Мені подобаються всі, правда. Я належу до алфавітної мафії [LGBTQIA +] і пишаюся цим».

«Мені було соромно за це, тому що я росла в Техасі як християнка, і таке засуджувалося, – додала Ловато. – Я відключила почуття ще до того, як дозволила собі їх осмислити. У минулому році я була заручена з чоловіком. Я була впевнена, що вийду заміж і, можливо, завагітнію, але нічого не вийшло, так що я просто перестала прив’язуватися… Я знаю, що моє життя не йде по моєму плану».

Демі Ловато заручилася з актором Максом Еріхом влітку минулого року. До весілля справа так і не дійшла – вже в вересні зірки розлучилися.

Читайте також: Демі Ловато зізналась, що двічі була жертвою сексуального насилля


Не пропустіть