Даша Квіткова розповіла, що саме їй допомагає прийняти своє тіло після пологів

Українська блогерка Даша Квіткова вже декілька місяців перебуває у статусі мами. Кожного дня жінка старається приділяти максимум часу синові та чоловіку. Однак, переможниця “Холостяка” і не забуває про свій блог. З фоловерами Даша Квіткова активно ділиться всіма емоціями та хвилюваннями.

Після народження первістка фігура Даші Квіткової дещо змінилась. А ще в неї розпочались проблеми зі здоров’ям. Не так давно дружина Нікіти Добриніна опублікувала новий допис, в якому поділилась важливою інформацією.

Жінка вирішила розповісти, що саме їй допомагає прийняти свою зовнішність після пологів. За словами Даші Квіткової, їй зовсім не подобається, як жінка виглядає. Однак, блогерка ні в якому разі не впадає у відчай.

Вона активно займається спортом, стежить за харчуванням та лікує спину. А ще Даша Квіткова розсекретила, що найбільшою її підтримкою та мотивацією є коханий чоловік. Він постійно говорить жінці компліменти та засипає приємними словами.

Даша Квіткова вдячна долі за такого люблячого й турботливого чоловіка. А ще вона додала, що ідеальних мам не існує. За словами блогерки, крім материнства завжди потрібно знаходити час на себе та кохану людину.

Читайте також: Ексдружина Дзідзьо заінтригувала світлиною з розкішним букетом троянд


Не пропустіть