Даша Квіткова повідомила, скільки важить та назвала свій зріст

Популярна українська блогерка Даша Квіткова не перестає хизуватись своєю ідеальною фігурою. Після пологів вона набрала чимало зайвих кілограмів. Такий зовнішній вигляд дуже не подобався Даші Квітковій, тому блогерка серйозно зайнялась схудненням. Через декілька місяців вона продемонструвала розкішну та підтягнуту фігуру.

Наразі Даша Квіткова продовжує займатись спортом. Також знаменитість правильно харчується. Блогерка неабияк мотивує багатьох жінок стати кращими. Нещодавно Даша Квіткова розсекретила свої параметри. Вона зізналась, скільки наразі важить та назвала свій зріст.

В Instagram-stories блогерка поділилась кадром, на якому позує у спідній білизні. Даша Квіткова похизувалась ідеальною фігурою, продемонструвавши милу усмішку. Блогерка повідомила, що наразі її вага становить 52 кілограми. Зріст в зірки 165 сантиметрів. “Порівнювала мою форму: якою я була і яка сьогодні. Це розрив! Крокуємо до цілі. М’язи ростуть”, – прокоментувала світлину Даша Квіткова.

Її нову публікацію відразу оцінили підписники. Вони засипали блогерку безліччю приємних слів та компліментів. Фоловери заявили, що наразі в Даші Квіткової ідеальна фігура. Також вони побажали блогерці завжди залишатись такою красивою та підтягнутою.


Не пропустіть