Даша Астаф’єва показала нового члена своєї сім’ї

Популярна українська модель та артистка Даша Астаф’єва неабияк здивувала своїх кумирів. Жінка повідомила, що в її сім’ї з’явився новий член сім’ї. Зірка вже встигла зробити з ним спільне фото й запостити в Instagram.

Не так давно Даша Астаф’єва повідомила, що взяла з притулку песика. Жінка дуже любить тварин, тому самостійно прийняла таке рішення. Також артистка розсекретила, що крім нового песика в неї є дві великі собаки породи акіта-іну.

На світлинах зірка українського шоу-бізнесу позує з усіма своїми домашніми улюбленцями. Песика, якого жінка забрала із притулку, назвали Елліс. За словами артистки, у тварини була дуже важка доля. Вона неймовірно щаслива, що забрала песика, врятувавши його життя.

Даша Астаф’єва заявила, що тепер її чотирилапий друг буде у безпеці. Жінка зізналась, що піклуватиметься про песика й огорне його великою любов’ю. А ще, за словами зірки, інші собаки відразу прийняли нового мешканця. Кумири засипали жінку компліментами, назвавши її великодушною та з добрим серцем.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Даша Астафьева (@da_astafieva)

Читайте також: Співачка MamaRika заявила, що чекає на первістка


Не пропустіть