“Чоловіки завдавали мені болю”: Кара Делевінь розповіла про свою орієнтацію

27-річна Кара Делевінь стала героїнею cover story свіжого номера журналу Porter. Найдорожча британська модель знялася у фотосесії видання і дала відверте інтерв’ю, в якому відповіла на питання про свою орієнтацію, свої відносини з 29-річною Ешлі Бенсон, а також згадала поради, які отримала від Харві Вайнштейна.

Понад рік Кара зустрічається з американською актрисою Ешлі Бенсон і каже, що та стала першим її партнером, якому Делевінь змогла довіряти.

Спочатку я нікого не впускала в свою душу, тому що боялася, що чоловік піде від мене. Ніколи по-справжньому не довіряла людям, не відчувала себе гідною цього і завжди відштовхувала. Ешлі виявилася першою людиною поруч зі мною, яка сказала: “Ти не можеш відштовхнути мене! Я буду добре до тебе ставитися, люблю тебе”. На це я відповіла: “Почекай, мені потрібно лише дозволити тобі добре ставитися до мене? Чому я ніколи раніше цього не робила?”

– сказала Кара.

В інтерв’ю Делевінь згадала свої перші шкільні захоплення і відносини.

Мені з самого дитинства подобалися чоловіки. У п’ять років закохалася в свого тренера. Він одружився з моєю вчителькою, і я плакала тижнями … У мене був чотирирічний роман з хлопцем, а потім він пішов, і я познайомилася з його кращим другом. Постійно, знову і знову, чоловіки завдавали мені болю,

– сказала вона.

Делевінь активно знімається в кіно, її завжди притягувала акторська кар’єра. У бесіді з Porter Кара згадала пораду, яку почула від продюсера Харві Вайнштейна.

Одна з перших його порад мені була такою:

“Ти ніколи не досягнеш успіху в кіно як гомосексуал, тому знайди собі прикриття”, – сказав він … Найбільше мене дратують ярлики. Ненавиджу навішувати їх. Я змінююся кожен день!

– сказала вона.

Модель розповіла про прийом антидепресантів в підлітковому віці, коли у неї був важкий період.

Ліки тоді точно врятували мені життя. Думаю, до них слід вдаватися лише в рідкісних і крайніх випадках, а не повністю покладатися тільки на них. Моя мама не може жити без ліків зараз … Це як накладати пластир на відкриту рану, тому що зазвичай причина проблеми пов’язана з травмою, з якою людина не впоралася,

– додала Кара.

 

Джерело Spletnik
Не пропустіть