Чоловік Яни Соломко повідомив про розлучення в своєму Instagram

Співачка Яна Соломко, якій нещодавно заборонили виїзд з України, тепер офіційно вільна. Чутки про розлучення підтвердив уже колишній чоловік артистки Олег Солодухов. Він зробив заяву в соцмережах, в якій повідомив, що вони з Яною вже рік як розлучилися. Причиною розлучення чоловік назвав те, що відчував себе зайвим в шоу-бізнесовій тусовці.

«Як я розумію,« друзі »перестали бути таємницею. ОФІЦІЙНО: щоб уникнути подальших питань і домислів, поспішаю повідомити – ми з Яною вже рік не живемо разом і офіційно розлучені. Яні бажаю всього найкращого у всіх її починаннях. Але в цій шоу-бізнесовій двіжусі я був зайвий. Щиро бажаю їй бути щасливою. Всім світ!, – написав екс-чоловік Соломко. Пост він доповнив фотографією Яни з американським виконавцем Джейсоном Деруло.

Знімок з ним є і на сторінці співачки в Instagram. Яна ніжно привітала друга з днем ​​народження. Очевидно, колишній чоловік ревнував співачку до зарубіжного знайомого.

Сама Яна розлучення не коментує. На її сторінці в соцмережі вона публікує фото з концертів і з маленькою донькою Кірою. Про чоловіка Соломко не згадує. Хоча раніше вона скаржилася на труднощі в сім’ї.

«Складнощі можуть бути в кожній родині, але найважливіше, чи зможемо ми з вами їх пройти, або кинемо все на півдорозі», – писала Яна.

Нагадаємо, Яна Соломко була одружена чотири роки. У неї є 4-річна донька Кіра. Широку популярність вона отримала після участі в першому сезоні шоу «Холостяк». До цього Яна намагалася реалізувати себе, як співачка. Разом з MamaRika і Надею Дорофєєвою співала в групі «GLAM», яка швидко розпалася. Також Соломко була учасницею групи REAL O і вела шоу «Зважені та щасливі». Яна і сама значно схудла і тепер може похвалитися стрункою фігурою.

 

Джерело Факты

Не пропустіть