Молодшу сестру Брітні Спірс зловили на махінаціях з грошима поп-зірки

Джеймі-Лінн Спірс неодноразово піддавалася нападкам в мережі через те, що не надавала належну підтримку своїй старшій сестрі, яка вже багато років знаходиться під жорстким контролем свого батька. На свій захист 30-річна актриса заявляла, що не має ніякого відношення ні до опіки над Брітні, ні до її багатомільйонного статку, який вважається головним каменем спотикання в сім’ї Спірс.

Інсайдери The Sun з’ясували, що розкішний кондомініум Джеймі-Лінн в Дестіні, штат Флорида, був придбаний за мільйон доларів через траст Брітні, яким з 2008 року частково управляє батько дівчат – Джеймі Спірс. Згідно з документами, нерухомість належить 39-річній співачці, проте живе там її молодша сестра. У минулих інтерв’ю Джеймі-Лінн називала будинок своєю власністю.

Раніше повідомлялося, що клан Спірс живе за рахунок Брітні, за винятком її сестри. Батько співачки отримує 16 тисяч доларів на місяць як її опікун і покриває всі витрати на юристів з її статку, який оцінюється в 60 мільйонів доларів. Скільки заробляють мама Брітні і її брат, невідомо. Джеймі-Лінн підтвердила в Instagram, що не наживається за рахунок сестри, і попросила залишити її «розорену дупу» в спокої.

Раніше Брітні Спірс публічно висловила все, що думає, про людей, які зараз уявно підтримують її на публіці, але в найважчі часи не зробили нічого, щоб її допомогти. І хоча виконавиця не називала імен, в мережі швидко зметикували, що вона говорить про свою молодшу сестру. Пізніше зірка навіть висміяла пост Джеймі-Лінн, який закликає до миру.

Читайте також: Нікіта Добринін показав миле фото з крихітним сином


Не пропустіть