Брітні Спірс заявила, що не хоче бачити родичів на своєму весіллі

Американська поп-зірка Брітні Спірс досі не може вибачити своїх батьків Джеймі та Лінн Спірс. Вона заявила, що не хоче бачити їх на своєму весіллі.

40-річна співачка також не включила до списку гостей свою сестру Джеймі Лінн та брата Браяна. Брітні вже готується до підготовки до весілля. «Вона не може дочекатися, коли вийде заміж за Сема Асгарі та почне жити так, як мріяла стільки років. Вона така щаслива з ним і не хоче, щоб її свято було чимось або кимось затьмарене. Саме тому ніхто з її родичів не буде присутній на весіллі», – повідомило джерело US Magazine.

Раніше Брітні планувала приурочити свято до свого дня народження але потім вирішила, що їй потрібно більше часу на підготовку. Тепер вона продумує все до дрібниць. Поки невідомо, чи буде весілля великим, чи це буде невелика церемонія, але нікого з членів сім’ї співачки там точно не буде.

Відсутність бажання у Брітні запросити сім’ю на урочистість пов’язана з багаторічною ворожнечею через суди та соцмережі. Виконавиця впевнена, що за її опікунством стоїть не лише батько, а й її мати, причому Лін зіграла в цьому велику роль. Джеймі, який раніше відповідав за життя поп-зірки, продовжує позиватися до команди Брітні з приводу попередньої угоди, в якій його звинуватили в жорстокому поводженні з власною донькою.

Крім зняття опікунства та підготовки до майбутнього весілля, для Спірс сьогодні все складається найкращим чином. Суд Лос-Анджелеса ухвалив, що Брітні тепер може самостійно підписувати документи. Такого права вона не мала протягом 13 років. Меттью Розенгарт зазначив, що для зірки це означає одне – вона має повне право робити все, що захоче.

Брітні повернулася до Лос-Анджелеса з Мексики, де вона разом із Семом Асгарі пробула майже тиждень, відзначаючи свій ювілей. Наречений влаштував для своєї коханої сюрприз: на приватному літаку він зустрів її з тортом і квітами, а вілла, в якій вони зупинилися, була прикрашена повітряними кульками. Увечері поп-зірку порадував салют. Всі інші дні закохані насолоджувалися товариством один одного, засмагали, плавали в океані і проводили захід сонця на шикарній яхті.

Читайте також: Ірина Білик показала рідкісне фото з молодшим сином й привітала його з днем народження


Не пропустіть