Брітні Спірс впевнена, що скандал з побиттям домробітниці влаштував її батько

Не встигла Брітні Спірс відійти від скандалу зі своїм батьком, як знову потрапила в неприємну історію. Днями співачку звинуватили в нападі на домробітницю. Як повідомляє TMZ, інцидент стався через домашніх вихованців зірки.

Все почалося з того, що економка Спірс відвела її собак до ветеринара, заявивши, що «вони були на межі смерті» в зв’язку з сильним зневодненням. У підсумку вихованці залишилися в клініці для лікування. Брітні запідозрила, що в цьому замішаний її батько Джеймі Спірс, який, нібито, намагався забрати собак собі. Не виключено, що таким чином він намагається помститися доньці, яка позбулася його опіки.

Ситуація з собаками спровокувала конфлікт між хатньою робітницею і співачкою. Повідомляється, що в ході сварки зірка вдарила помічницю по руці. Постраждала потім звернулася в поліцію.

Адвокат Спірс, Метью Розенгарт, прокоментував скандал: «Це роздута, сенсаційна новина і не більше. Не було жодних ударів і тим більше травм. Будь-хто може написати заяву, але ви повинні розуміти, що це сфабрикована справа».

Читайте також: Ольга Сумська розповіла, як святкує своє 55-річчя


Не пропустіть