Брітні Спірс продовжує публічно ображати свою сестру

Брітні Спірс продовжує публікувати гнівні пости на адресу Джеймі Лінн Спірс. Цього разу поп-зірка обізвала молодшу сестру «егоїстичним виродком» і дорікнула їй, що багато років тому Джеймі Лінн не захотіла гратися з Брітні.

І це незважаючи на те, що днями адвокат співачки Метью Розенгарт заявив, що його клієнтка «вище за це» і надалі утримається від зауважень на адресу Джеймі Лінн.

Спочатку Брітні на своїй сторінці в інстаграмі написала довге послання сестрі, в якому заявила, що їй слід «дати ляпаса» Джеймі Лінн. Однак цю свою публікацію зірка видалила, а пізніше виклала нову, з ще емоційнішими епітетами.

«Ти егоїстичне поріддя!», – звернулася Брітні до сестри.

Зірку дуже образило, як Джеймі Лінн у своєму інтерв’ю говорила про будинок, який старша Спірс купила для своєї матері Лінн. Нібито, нічого особливого не сталося, тоді як їхня мати дуже пишалася цим. Також Брітні не може забути звинувачення у тому, що вона, за словами молодшої сестри, наставила на неї ніж.

«Ця історія з ножем, яка, за іронією долі, є єдиною брехнею, яку ти коли-небудь говорила… Чому ця розмова тривала 20 хвилин? Це було так принизливо для мене. Але ж ти не хотіла «поранити чиїсь почуття». Тоді навіщо ти дозволила цьому тривати вічно? Ти сказала, що не відчувала себе зі мною в безпеці… Іди ти до біса, Джеймі Лінн», – написала розлючена Брітні Спірс у своєму інстаграмі.

Співачка дорікнула молодшій сестрі в тому, що та відмовилася «гратися» з нею. І це попри 10-річну різницю у віці.

«Коли я повернулася додому, ти і твої друзі вирішили, що я замало крута… Ви пофарбували волосся, як Крістіна Агілера, і ти більше не хотіла зі мною гратися», – згадує 40-річна артистка.

Нагадаємо, Джеймі Лінн Спірс зараз перебуває в промо-турі, просуваючи свою автобіографічну книгу Things I Should Have Said.

Адвокат Брітні Спірс Метью Розенгарт написав претензійний лист на адресу автора мемуарів із проханням «утриматися від принизливих згадок Брітні». В іншому випадку він буде змушений звернутися до суду. За словами адвоката старшої Спірс, у книзі містяться «обурливі твердження, що вводять в оману» про співачку.

Читайте також: Відома співачка Камалія відверто зізналась, що серйозно захворіла


Не пропустіть