Брехня і зради: стали відомі нові деталі відносин Каньє Веста і Кім Кардаш’ян

Гучне розлучення Кім Кардаш’ян з Каньє Вестом привертає до себе все більше уваги. Тим більше, що з часом спливають нові подробиці сімейного життя знаменитостей.

Нещодавно в мережі з’явилися повідомлення про те, що Каньє зраджував Кім, і його нові тексти пісень підтверджують це. Подейкують, що на створення треку Hurricane ( «Ураган») Веста надихнула саме його зрада дружині в період, коли у пари вже було двоє дітей. Композиція увійшла до нового альбому Каньє Веста Donda, вихід якого супроводжується масштабною промо-кампанією.

«Ця пісня в деякому сенсі уособлює все, що він зробив неправильно, і те, що він бере на себе відповідальність за розпад їхнього шлюбу», – розповів інсайдер в інтерв’ю газеті New York Post.

У пісні Веста звучать слова про те, що він гуляє «з новою дівчиною» і ще не награвся, незважаючи на двох дітей, йому складно орієнтуватися в швидкому русі його життя. Джерело News стверджує, що згадуючи «нову дівчину», Каньє зовсім не має на увазі його короткий роман з Іриною Шейк.

«Якщо ви прислухаєтеся до текстів, то зрозумієте, що він має на увазі свою невірність у шлюбі з Кім, навіть після народження двох дітей», – каже джерело.

Також в пісні 44-річного Веста йдеться про те, що він ніколи не повернеться в свій будинок в Каліфорнії за «шістдесят мільйонів доларів», і зачіпаються проблеми Каньє з алкоголем. Відвертість репера в його ліриці трохи шокує, тим більше, що такі подробиці особистого життя ніколи не спливали, незважаючи на популярність пари.

І все ж, інсайдери припускають, що не тільки зрада та проблеми з алкоголем стали причиною розлучення. В останньому епізоді реаліті-шоу Keeping Up With The Kardashians, яке транслюється на каналі Binge, Кім Кардаш’ян відверто зізналася, що стала почувати себе самотньою в шлюбі.

«Я ніколи не думала, що мені буде так самотньо. Я була впевнена, що народяться діти, чоловік буде гастролювати, а я зможу супроводжувати його в поїздках, і мене це влаштує», – говорить Кім в епізоді, який вийшов в ефір в червні.

«Але після того, як в цьому році мені виповнилося 40 років, я зрозуміла, що мене абсолютно не влаштовує чоловік, який живе в іншому штаті. Я вважала, що у нас все добре. Але насправді все було сумно. І це не те, чого я хочу», – зізналася Кардаш’ян.

Незважаючи на розлучення, теледіва публічно підтримує свого екс-чоловіка в промо-турі його нового альбому Donda.

Читайте також: Настя Каменських спантеличила мережу кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть