Бреду Пітту приписують новий роман

Бред Пітт в свої 57 років заслужив звання найвелелюбнішого актора Голлівуду. Адже за останні роки йому приписували відразу кілька романів – з моделлю Ніколь Потуральскі, з цілителькою Сат Харі Халса, з дизайнером Нері Оксман, навіть з колишньою дружиною, актрисою Дженніфер Еністон.

В кінці травня Пітт знову спровокував чутки про новий роман. Після вручення премії «Оскар» світові таблоїди стали писати про відносини актора зі співачкою Андрою Дей.

За лаштунками церемонії Бред і Андра активно спілкувалися і навіть обмінялися номерами телефонів.

«Це могла бути професійна розмова, але друзі Пітта стверджують, що з них вийде хороша пара», – заявив інсайдер журналістам.

Сама Андра Дей чутки про роман з Бредом Піттом категорично спростувала. Після перемоги в номінації «Краща жіноча роль» на премії BET Awards в інтерв’ю Entertainment Tonight Дей розповіла про те, чому вона йшла по червоній доріжці не з Бредом.

«Ми не зустрічаємося. Ми навіть не знаємо один одного. Але це весело, хоча і взято з повітря. Комусь, мабуть, було нудно в той день», – сказала співачка. У той же час Андра визнає, що Бред Пітт – «великий, супер талановитий і чудовий» актор.

Читайте також: Дружина Бабкіна висловилася про можливі зради чоловіка в майбутньому


Не пропустіть