Бреду Пітту байдуже на думку Анджеліни Джолі стосовно його нових стосунків

Сьогодні голлівудський кіноактор Бред Пітт та його нова обраниця німецька модель Ніколь Потуральські насолоджуються відпочинком в особняку Шато Міраваль, який, до речі, належить актору та його колишній дружині Анджеліні Джолі.

Нагадаємо, що Бред розпочав стосунки з красунею близько дев’яти місяців тому. Примітно те, що актор познайомився з дівчиною в ресторані, який належить її чоловікові. Втім, як відомо, Ніколь перебуває у “вільному” шлюбі, у зв’язку з чим, вона вирішила не обмежуватись одним єдиним чоловіком в житті.

Варто зауважити, що до Франції Бред вирушив, аби зняти рекламу для свого бренду шампанського, розпродаж якого розпочнеться вже цієї осені. Поруч з його маєтком розташований величезний виноградник, який також належить і Анджеліні.

Згідно з інсайдерською інформацією, Бред розумів, що відпочинок з коханою обраницею в маєтку в якому проходила церемонія вінчання з колишньою дружиною може засмутити Джолі. Втім, сьогодні йому вже байдуже на її почуття. Однак, він би не відмовився від того, аби вона хоч якось відреагувала, пише інформаційне агентство “Us weekly“.

Читайте також: Інсайдери розповіли про нову обраницю Бреда Пітта Ніколь Потуральські


Не пропустіть