Бред Пітт виграв суд у справі про опіку над дітьми

Майже п’ять років тривала боротьба Бреда Пітта і Анджеліни Джолі за опіку над їх шістьма дітьми і ось, нарешті, вона закінчилася. 57-річний актор виграв у 45-річної екс-дружини в суді і домігся спільної опіки.

Він відчуває величезне полегшення. Його єдина мета – проводити якомога більше часу з дітьми,- розповів інсайдер.

У колишнього подружжя шестеро дітей: 19-річний Меддокс, 17-річний Пакс, 16-річна Захара, 14-річна Шайло і 12-річні Вів’єн і Нокс. Троє старших дітей – прийомні, а троє молодших – біологічні.

Після декількох місяців свідчень свідків і фахівців з центрів по роботі з дітьми, які спілкувалися з доньками і синами пари, суддя Джон Удеркірк прийняв рішення на користь спільної опіки.

В угоду про опіку були внесені значні зміни, засновані на детальному рішенні, прийнятому суддею. Бред просто хотів більше часу проводити з дітьми, і було очевидно, що Анджеліна зробила все можливе, щоб цьому перешкодити.

Судовий процес тривав багато місяців, і знайшлося достатньо свідків, які протягом цього часу взаємодіяли з їхніми дітьми. Так що рішення було засноване на цьому, – повідомило джерело.

Джолі все ж збирається продовжувати свою юридичну боротьбу і заявила, що рішення швидше було попереднім.

Спільна опіка – це не те, проти чого заперечує Анджеліна. Були й інші питання, що викликали стурбованість. Однак судовий розгляд закрито,- сказав інсайдер.

Нагадаємо, що Джона Удеркірка Анджеліна Джолі неодноразово хотіла усунути від справи. Останньою її претензією до нього стало те, що він не дозволив їй надати суду докази, які мають відношення до безпеки і благополуччя неповнолітніх дітей.

Читайте також: Злата Огнєвіч похизувалась стильним образом та розсекретила мету своєї поїздки в Туреччину


Не пропустіть