Браян Остін Грін прокоментував свій роман з Шарною Берджесс

Браян Остін Грін, який є відомим голлівудським актором, вперше прокоментував свій роман з новою обраницею. Не так давно чоловік розлучився зі своєю дружиною Меган Фокс. Проте, через декілька місяців його побачили з молодою жінкою, яку актор ніжно обіймав. Нещодавно Браян Остін Грін вперше розповів про свій роман з новою коханою.

Обраницею знаменитості стала відома танцівниця Шарна Берджесс. За словами актора, їхнє знайомство відбулося завдяки спільному бізнес-менеджеру. Про це повідомили у виданні Access Hollywood. А ще в мережі з’явилось фото закоханої пари, на якому вони разом відпочивають.
Також він зізнався, що їхні стосунки розвивалися дуже швидко. Шарна Берджесс відразу сподобалася голлівудському актору. Закохана пара почала частіше бачитись в публічних місцях, тому саме з того часу ходять чутки, що в Браяна з’явилась інша жінка.

Обраниця актора є відомою австралійською бальною танцівницею. Зірка заявив, що дуже щасливий зі своєю коханою. За словами знаменитості, вона турботлива, чуйна та завжди відповідальна. Браян Остін Грін зізнався, що йому пощастило з жінкою.


Не пропустіть