Близький друг Анджеліни Джолі розкрив правду про скандальне усиновлення її старшого сина

Днями Анджеліну Джолі звинуватили в незаконному усиновленні її старшого сина Медокса, який народився в Камбоджі. Подібні розмови з’явилися після того, як починаюча журналістка Елізабет Джейкобс вирішила зняти документальний фільм «Вкрадені діти» про камбоджійських дітей. Тепер з’явилися і нові подробиці скандального усиновлення.

Колишній гуманітарний працівник Саратх Мун, який допомагав Джолі під час її візитів в Камбоджу, розкрив всю правду про усиновлення Медокса. «Я не впевнений на 100%, що Медокс був сиротою, навіть незважаючи на те, що він перебував у притулку. Принаймні, один з батьків, можливо, був живий на момент його усиновлення. Але я ніколи не ставив цих складних питань, та й ніхто не ставив. Таке в Камбоджі відбувалося часто. У багатьох батьків тут немає можливості піклуватися про своїх дітей, тому вони або віддають їх до притулку, або продають», – розповів Мун в інтерв’ю Mail Online.

Мун також зазначив, що побоюється реакції Медокса на документальний фільм, який проллє світло на його усиновлення: «Я не хочу, щоб Меддоксу це завдало емоційного болю. Його усиновлення було офіційно законним, але до сих пір я не можу сказати напевно, чи був він сиротою». Мун зазначив, що любить старшого сина актриси, як рідного, і сподівається на його світле майбутнє.

Читайте також: Олексій Суханов відверто розповів, чому жалкує про розлучення з дружиною


Не пропустіть