Білл Гейтс і його дружина Мелінда оголосили про розлучення

65-річний Білл Гейтс розлучається з 56-річною Меліндою. Засновник Microsoft заявив, що це рішення було обопільним.

Гейтс входить в п’ятірку найбагатших людей в світі, а тепер він стане одним з найбажаніших наречених. Білл і Мелінда зробили спільне повідомлення стосовно розриву. «Після довгих роздумів і роботи над нашими відносинами ми прийняли рішення закінчити наш шлюб», – йдеться в заяві Гейтсів в Twitter. Вони підкреслили, що разом виростили чудових дітей і заснували благодійний фонд, який зараз працює по всьому світу.

«Ми продовжимо спільну роботу над фондом, але ми не думаємо більше, що як пара зможемо рости разом в цій новій фазі нашого життя», – відзначили поки ще офіційні чоловік та дружина. Уже відомо, що шлюбного контракту у пари не було, а ділити їм є що. Статки сім’ї Білла оцінюються в 125 мільярдів доларів. За роки шлюбу у подружжя народилося троє дітей: Дженніфер Катарін, Рорі Джон і Фібі Адель.

За інформацією People, на розлучення подала саме Мелінда. Вона зазначила, що її шлюб «безповоротно зруйнований». Дружина бізнесмена вказала в документах, що їй не потрібна фінансова підтримка від Білла. Однак у пари є угода про роздільне проживання, яке представляє собою контракт, в якому викладаються права і обов’язки кожного з подружжя, але при цьому залишається неясним, як будуть поділені активи.

Читайте також: Євгенія Власова розповіла про свою 16-річну доньку


Не пропустіть