Безопераційний SMAS-ліфтинг Ulthera в Genesis: переваги процедури

SMAS-ліфтинг -це безпечний, нетравматичний і ефективний метод підтяжки тканин. В цьому випадку дія на певну частину тіла здійснюється спрямованим ультразвуком. Він чинить потужну дію на глибинну структуру шкіри(до 4,5мм) і тим самим активує процес підтяжки за рахунок ресурсів самої тканини. Слід зазначити що безопераційний SMAS ліфтинг Ulthera не вимагає багато часу (зазвичай процедура займає не більше 2 годин), все залежить від ділянки тіла. Перші результати застосування процедури стануть помітні вже через тиждень. При цьому терапія ULTHERA має також накопичувальний ефект, який акумулюється в організмі на протязі від 3-х місяців до 3 років. В даний момент система Ulthera System визнається експертами однією з кращих в сфері застосування безопераційного ліфтингу. Цей пристрій отримав сертифікат FDA (Державна установа США, яка займається контролем якості медичних апаратів, приладів і ліків). Усі останні дослідження демонструють високу ефективність облаштування Ulthera System. Так позитивний ефект після проведення терапії ULTHERA був відмічений у 90% пацієнтів.

Давайте розберемося як діє апарат і що таке безопераційний SMAS ліфтинг Ulthera.

Як впливає на шкіру SMAS-ліфтинг

Сьогодні більшість фахівців призначають SMAS-ліфтинг шкіри в якості профілактики (людям до 25 років). Також процедура рекомендується пацієнтам у яких спостерігається асиметрія обличчя, деформаційно – пастозний тип старіння шкіри і інші дефекти.

Терапія ULTHERA проводиться лікарем з урахуванням дотримання встановлених протоколів. Вона підбирається під конкретну людину з урахуванням її віку.

  • 25-30 років, в цьому віці спостерігаються незначні зміни шкірного покриву. Молодим людям терапія призначається для усунення неправильного прикусу або видалення другого підборіддя.
  • 35-45 років, в цих роках з’являються вікові зміни, які можна згладити за допомогою SMAS-ліфтингу.
  • 45-55 років у людини проявляються усі ознаки старіння, в цей період процедура допоможе видалити дефекти шкіри, що виникають.
  • 55-65 років, в цьому віці терапія ULTHERA дозволить повернути шкірі пружність і чудовий вигляд.

При проведені процедури SMAS- ліфтингу апарат випускає ультразвукові хвилі, які досягають глибинної структури шкіри та запускають синтез колагенів (білків), що призводить до натягнення тканин і робить шкіру пружнішою.

Переваги терапії ULTHERA перед традиційними методиками підтяжки шкіри

Популярність безопераційної методики SMAS-ліфтингу пояснюється рядом переваг, наприклад:

  • процедура не вимагає хірургічного втручання;
  • вона безболісна і не займає багато часу;
  • процедуру часто об’єднують з іншими маніпуляціями по догляду за шкірою;
  • ефект помітний вже після першої процедури;
  • результат залишається видимим упродовж декількох років.

Сьогодні дізнатися більше про процедуру SMAS-ліфтингу, а також записатися на прийом до фахівця можна на сайті клініки.


Не пропустіть