Без макіяжу та з кучерявим волоссям Аліна Гросу продемонструвала обличчя у ластовинні

Українська співачка Аліна Гросу вирішила зачепити дуже актуальну тему серед молоді. Артистка вперше заговорила про природну красу й продемонструвала обличчя без макіяжу.

За словами зірки, в сучасному суспільстві велику увагу приділяють зовнішньому вигляду. Багато дівчат прагнуть відповідати стандартам краси, тому часто застосовують фотошоп. Вони збільшують губи, змінюють форму обличчя, роблячи з себе зовсім іншу людину.

За словами Аліни Гросу, у всьому повинна бути межа. Зірка українського шоу-бізнесу впевнена, що натуральна краса завжди буде в моді. З такої нагоди артистка опублікувала фото, на якому позує без краплі макіяжу. Вона продемонструвала обличчя у ластовинні й похизувалась кучерявим волоссям.

У дописі жінка заявила, що любить свою зовнішність й не соромиться демонструвати її без косметики. Світлину Аліна Гросу опублікувала на сторінці в Instagram. Її виконавиця зробила під час відпочинку з коханим на морі.

Шанувальники відразу підтримали співачку, погодившись з її думкою. Вони засипали Аліну Гросу компліментами й повідомили, що артистка має прекрасний вигляд і без косметики.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений GROSU (@alina_grosu)


Не пропустіть