Бен Аффлек відверто розповів про алкогольну залежність та розлучення з Дженніфер Гарнер

Схоже, Бен Аффлек намагається у всьому бачити позитивні сторони. Розлучений батько трьох дітей розповів в бесіді з The Hollywood Reporter, що власні невдачі допомагають йому перевтілюватися в героїв на екрані.

«Я зараз перебуваю в такій точці свого життя, коли у мене є достатній життєвий досвід, який я можу привнести в роль, щоб зробити її дійсно цікавою, – ділиться актор. – Я не настільки хороший, щоб просто створити свого персонажа з нічого».

Нагадаємо, що Аффлек десять років прожив у шлюбі з актрисою Дженніфер Гарнер. У них троє дітей: 15-річна Вайолет, 12-річна Серафіна і восьмирічний Семюель. Акторам вдалося зберегти дружні відносини після розриву, але Аффлек вважає розлучення своєю найбільшою помилкою.

В інтерв’ю Аффлек також розповів про свій останній проект – драматичний фільм «Поза грою», в якому він зіграв баскетболіста, який через пристрасть до алкоголю втратив славу, гроші та сім’ю. За словами актора, ця роль йому дуже близька, оскільки він і сам страждав від алкогольної залежності.

«Ставши старшим і отримавши більш значимий особистий досвід, я почав виявляти цікавість до фільмів про людей зі складною долею, – каже Бен. – Я лікуюся від алкоголізму, і я зіграв алкоголіка. Це фільм про невимовне горе – втрату дитини, яке, слава Богу, я не відчув. Це, мабуть, найгірше, що може бути».

«Алкоголізм сам по собі і компульсивна поведінка за своєю суттю не є чимось цікавим. Мені цікавий, скоріше, процес одужання, коли ви намагаєтеся з’ясувати, що пішло не так і як це виправити. Так що так, я алкоголік. Так, у мене був рецидив. Так, я знову пішов на поправку. А потім я знявся в цьому фільмі», – додав Аффлек.

Інтерв’ю Бен завершив на позитивній ноті, зізнавшись, що зараз він задоволений своїм життям більше, ніж будь-коли раніше: «Через два роки мені виповниться 50. У мене є троє дітей, у мене є життя, яке мені дійсно подобається. Я хочу по-справжньому отримувати задоволення від своєї роботи і розповідати історії з цікавими персонажами».

У січні стало відомо, що після року стосунків Аффлек розлучився з актрисою Анною де Армас. Актори познайомилися на зйомках нового фільму Едріана Лайна «Глибокі води», який вийде на екрани влітку 2021-го. Про їхній роман вперше заговорили минулої весни. Карантин екс-закохані провели разом і, за чутками, навіть планували одружитися.

Читайте також: Оля Полякова заявила, що Кароль використала її для піару своєї нової композиції


Не пропустіть