Белла Хадід розсекретила свого нового бойфренда

24-річна модель Белла Хадід вже кілька днів курсує між Парижем і Каннами – у французькій столиці вона бере участь в Тижні високої моди, а на Лазурному березі прикрашає собою червоні доріжки кінофестивалю і модних вечірок. Наприклад, вчора вона стала головною гостею на коктейлі ювелірного бренду Chopard.

Вільний час Белла проводить в компанії нового бойфренда, якого перестала приховувати. Хадід опублікувала серію фотографій в Instagram, серед яких опинилася і одна романтична – на розмитому знімку Белла ніжно обіймає і цілує свого молодого чоловіка.

Кращий час у моєму житті. Здорова, потрібна, кохана, – зробила підпис під постом Белла.

Фанати моделі і журналісти швидко вирахували ім’я її нового обранця. Ним виявився Марк Калман, з яким Беллу вже ловили папараці під час прогулянки по Нью-Йорку на початку червня. Про Марка відомо не так багато. Молодий чоловік – професійний фотограф і дизайнер, він співпрацює з багатьма зірками, в тому числі з Тревісом Скоттом, для альбому якого Марк розробив концепцію обкладинки. Калман уникає публічності, у нього закритий профіль в Instagram, хоча серед його фоловерів є відомі особистості, наприклад, чоловік Аріани Гранде Далтон Гомес.

Західні ЗМІ припускають, що Марк і Белла познайомилися через спільних друзів. Як відомо, Хадід близька з сестрами Кардаш’ян-Дженнер, а Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт зараз знову разом.

Читайте також: Оля Полякова похизувалась стрункими ніжками на відпочинку в теплих краях


Не пропустіть