Батько Брітні Спірс має намір захистити активи співачки після того, як Сем Асгарі зробив їй пропозицію

Днями Брітні Спірс заручилася зі своїм бойфрендом Семом Асгарі. Пара разом вже кілька років, і чутки про заручини ходили давно. Однак, коли співачка поділилася в Мережі радісною подією, її шанувальники почали переживати. Багато з них до цих пір не вірять в щирість почуттів Сема і вмовляють Брітні підписати з ним шлюбний договір, щоб захистити свої активи.

Про збереження багатомільйонного статку поп-зірки всерйоз задумався і її батько Джеймі Спірс. Він, як пише People, шукає хорошого юриста і «вже працює» над підготовкою шлюбної угоди для доньки і її майбутнього чоловіка.

«Джеймі шукає адвоката для укладення шлюбного контракту. Оскільки це пов’язано з фінансами, а він як і раніше офіційно є хранителем маєтку Брітні, він з’ясовує деталі. Шлюбним договором повинен займатися адвокат з розлучень», – пояснив інсайдер видання.

Незважаючи на безліч розбіжностей між Брітні і Джеймі, тут їхні думки, схоже, співпадають. Адже статки співачки оцінюються в 60 мільйонів доларів. «Брітні вже працює над шлюбним контрактом. Вона розуміє, що це необхідно», – повідомило інше джерело.

Читайте також: Камалія показала, як відсвяткувала 8-річчя своїх донечок


Не пропустіть