Аріана Гранде таємно вийшла заміж за агента з нерухомості

Аріана Гранде вийшла заміж за агента з нерухомості Далтона Гомеса. Пара вирішила замість пишного весілля влаштувати скромну церемонію в будинку співачки в Монтесіто, штат Каліфорнія.

Як повідомляють джерела TMZ , під час урочистості були присутні менше двох десятків гостей, в тому числі сім’ї молодят. Аріана Гранде відмовилася від церемонії в традиційному сенсі. Співачка обмінялася клятвами з ріелтором в неформальній обстановці.

«Все це було дуже інтимним і наповненим великою любов’ю», – додає інсайдер. Співачка почала зустрічатися з ним на початку минулого року. Аріана Гранде оголосила про заручини з Далтоном Гомесом в кінці грудня.

Про обручку співачки ходить зворушлива теорія, яку зірка поки ніяк не прокоментувала. Фанати впевнені – кільце було виготовлене на замовлення. Перлина на ньому – сімейна реліквія. Вона схожа на камінь в кільці, який Аріані подарувала її бабуся.

«Бабуся зробила для мене кільце з перлиною з дідової шпильки для краватки. Вона каже, що він прийшов до неї уві сні і сказав, що вона захистить мене», – писала співачка в Twitter. Шанувальники вважають, що саме ця перлина прикрасила обручку.

Церемонія одруження пройшла в новому будинку, який Аріана Гранде купила у телеведучої Еллен Дедженерес минулого літа. Зірці довелося віддати за розкішний особняк 6,75 мільйона доларів.


Не пропустіть