Антитренди зими 2021: речі, в яких соромно виходити на вулицю

Сміливо відправляйте на смітник всі ці речі, ну або пускайте їх на ганчірки.

Розтягнутий тонкий снуд

Сам снуд залишився в тренді, і ви можете його носити. Однак той самий ваш улюблений, швидше за все, вже давно розтягнувся і висить так само мляво, як комір старого светра. І саме такий снуд вже давно не гріє, та й образ не прикрашає. Хороше застосування такого снуда – носити його в якості капора. Але як шарф – він своє віджив.

Легка спідниця з шифону

Легенькі спідниці з прозорими вставками ми залишаємо на літо. Саме час провести ревізію свого гардеробу і легкі речі прибрати на далекі полиці. Тому що літній одяг, укупі з важкими светрами і щільними колготами, виглядає дуже незбалансовано. Замість такої моделі краще одягніть класичну спідницю-олівець або вовняну. Тут в першу чергу важливо подбати про власне здоров’я, а не думати про тренди.

Уггі з декором

Модний бренд Telfar, який нещодавно презентував трендову сумку, вдихнув нове життя і в уггі. Якщо ви вже почали носити зимове взуття, перевірте свої уггі на предмет адекватності декору – всяке може бути, але іноді наші смаки разюче різняться через рік! Якщо ваші уггі мають леопардовий принт або прикрашені паєтками і стразами, варто попрощатися з ними і обрати мінімалістичну модель.

Трикотажний светр з намистинами

Пару років тому подібні светри були у всіх шоу-румах міста, але зараз вони втратили свою актуальність і виглядають немодно. До того ж цей хаотичний розсип намистин – заклятий ворог наших красивих зачісок. Проте светр можна врятувати, якщо у вас золоті руки і намистини не приклеєні. Їх можна просто відпороти, і тоді річ прослужить ще якийсь час.

Обтягуючий трикотажний костюм

У моді розслаблений стиль і вільні трикотажні костюми, в яких дуже затишно. Звичайно ж, бренди сумнівної якості перекроїли тренд на свій лад і стали клепати химерні моделі, намагаючись зіграти на дешевизні. І їх вибір припав саме на обтягуючі костюми. Чому саме такий варіант? А хто його знає. Але ви, покупці, точно повинні пам’ятати, що подібний варіант костюма виглядає старомодно. Якщо він у вас вже є, дайте йому шанс виправдати себе в якості домашнього одягу, але не більше.

Читайте також: Антитренди шапок: моделі, які вже застаріли і потребують заміни


Не пропустіть