Антитренди зими 2020-2021: шапки, які вийшли з моди

У цій статті ми поговоримо про застарілі варіанти головних уборів, які з легкістю зіпсують навіть наймодніший Look.

Шапка грубої в’язки

Непропорційно велика голова і мінімальний захист від холоду вам гарантовані. Епоха пройшла! Величезні петлі вже не в тренді.

Шапка + шарф + рукавички

Набір в одному колірному поєднанні спільно з плетеною фактурою виробів – суттєво перевантажують образ. Помпон і бірочка також будуть зайвими у цьому сезоні.

Шапки з написами

Декорування головного убору написами – це варіант для підлітків. Стильна і зріла жінка просто зобов’язана підібрати альтернативу без яскравих написів і малюнків.

Берет з декором

Перевантажений стразами і поєднанням фактур берет, без зайвих роздумів потрібно відправити в сміттєву корзину, адже він втратив свою актуальність на багато років.

Снуд

На жаль, даний предмет гардеробу втратив свою актуальність. В якості альтернативи рекомендується звернути свою увагу на супер-модні косинки з екошкіри.

Берет з хутра зі стразами

Такий головний убір додає +10 років до віку жінки. Воно вам треба? Тренди 90-х років не актуальні в наш час.

Шапка з вушками

Дана модель не зробить ваш образ милим або молодіжним, якщо вам за фактом за 40 років. Обирайте речі відповідно до віку, зовнішності і нагоди.

Шапка з металізованою ниткою

Однотонний комплект без брошки підходить стильним жінкам більше, ніж модель, наведена на фото-прикладі. Уникайте елементарних помилок.

Читайте також: Антитренди зими 2020-2021: сім речей, які необхідно викинути без жалю


Не пропустіть