Антитренди весни 2021: 5 моделей пальто, які не варто купувати у цьому сезоні

Ми не закликаємо викидати речі, які вам дійсно подобаються, – врешті-решт, не виключено, що через деякий час вони знову опиняться на піку популярності. Ми лише даємо поради тим, хто хоче орієнтуватися в мінливому світі моди. Сьогодні ми розповімо про ті моделі пальто, які найближчим часом будуть виглядати неактуально.

До коліна і вище

Такі моделі не в силах «заховати» всі складові образу, зібрати їх воєдино, зробити ваш вигляд акуратним і цілісним. Для вас будуть недоступні подовжені кардигани, а також спідниці та шорти довжиною нижче пальто, оскільки вони неохайно виглядатимуть. Моделі міді або максі-пальто в цьому сенсі куди практичніші.

 

Якщо короткі варіанти вам все-таки дуже подобаються, віддайте перевагу пальто, що імітують жакети, – і носіть їх з класичними брюками і джинсами.

Занадто облягаючі моделі

Просто пам’ятайте, що рано чи пізно вам захочеться одягнути вільний светр або об’ємне худі. Верхній одяг повинен спокійно вміщати під себе всі елементи гардеробу, не створювати дискомфорту в рукавах, не натягатися і не утворювати складки. Так що цінителі багатошарових образів і оверсайз-силуетів точно проходять повз приталенних і вузьких пальто.

На блискавці

Цей вид застібки виглядає дещо застарілим і в цілому позбавляє пальто властивої йому елегантності. Віддайте перевагу вічно актуальним варіантам з поясом або на ґудзиках – вони будуть однаково розкішно виглядати і з класичними, і зі спортивними образами.

Дафлкот

Ця модель пальто була популярною кілька років тому, приблизно в 2012 році, – але з тих пір в моду так і не повернулася. По-перше, дафлкот не дуже практичний з точки зору довжини, а по-друге, його елементи – гудзики-ікла і петлі зі шкіри – встигли сильно приїстися. Крім того, це пальто не надто поєднується з більш жіночними речами, а якщо говорити більш радикально, доречно виглядає тільки в складі heritage-образів.

З коміром-водоспадом

Спадаючий комір, що переходить в лацкани, неактуальний варіант, який найближчим часом в списку трендів не передбачається. Навесні 2021 року пальто з такою деталлю буде виглядати застарілим і досить нецікавим.

Читайте також: Антитренди весни 2021: речі, які вийшли з моди


Не пропустіть