Антитренди базового гардеробу: 6 речей, які вже застаріли

6 застарілих речей базового гардеробу та ідеї, чим стильним і актуальним їх можна замінити, якщо для вас важливо виглядати сучасно. Не бійтеся прощатися з застарілими речами, інакше місця для нових в житті так і не знайдеться.

Сукня-футляр

Футляр – застарілий фасон сукні, він вже давно втратив свою актуальність і вимагає заміни. Якщо у вашого футляра гарна міді довжина, можна носити його як спідницю, сховавши верх під джемпером. Якщо ж потрібна сучасна альтернатива, то однозначна відповідь – це сукня-сорочка, яка не застаріє і не вийде з моди.

Светр

Ховати застарілу сукню під застарілим светром – ідея сумнівна. Що не так зі светром зліва? Тонка тканина, яка не тримає форму, приталений компактний фасон, а також комір-хомут, який некрасиво розпластався по грудях. Міняємо такий светр на більш актуальний – вільного крою з коміром-стійкою.

Футболка

Багато жінок в холодний сезон продовжують носити футболки в якості нижнього шару, так що обговоримо і їх. Однозначне “ні” занадто вузьким приталеним футболкам, виконаним з кволого трикотажу, приталеного крою. У сучасної футболки вільний крій без прилягання, а також повноцінний, вільний, рукав.

Ботильйони

Часто на вулицях можна зустріти ботильйони, як на фото зліва – нерідко вони виявляються ще й у компанії сукні з першого пункту. Пам’ятаємо про те, що танкетка і товста платформа біля носка – сьогодні не актуальні.

Брючний костюм

Брючний костюм (або просто некомплектні штани + жакет) теж часто стають предметами базового жіночого гардеробу. Застарілий костюм дуже сильно псує враження про образ: сюди відноситься занадто компактний приталений жакетик і вузькі короткі штани. Все ж сучасні речі сидять вільніше і не обмежують рухів.

Сорочка

Чи носите ви сорочки на роботу або в повсякденному житті? Якщо так, то обов’язково стежте за актуальністю крою. Застарілу сорочку видає приталений фасон з вузькими рукавами, часто на ній можна знайти виточки або ще якийсь складний крій, який на сучасній сорочці абсолютно недоречний. В тренді вільна посадка, допустимим є невелике прилягання, але ніякого обтягування.

Читайте також: Трикотаж: тренди і антитренди на осінь 2020 року


Не пропустіть