Антитренди 2020: 6 сумок, які можуть свідчити про поганий смак

У цій статті ми поговоримо про сумки, побачивши які у багатьох стилістів волосся може стати дибки, в буквальному сенсі. Справа в тому, що багато жінок до цих пір не зовсім розуміють, що в тренді, а що ні. Хоча якось намагаються слідувати модним тенденціям.

Відразу хочемо сказати, що ми нікому нічого не нав’язуємо. Носіть те, що вам подобається. Ми всього лише розповідаємо вам про актуальні тренди, і антитренди!
Отже, поїхали!

Сумка мішок

Хоч такі сумки і дуже зручні, але стилісти все ж рекомендують від них відмовитися. Адже така сумка може надати навіть найсильнішому образу не привабливої неохайності. До того ж, в сумку – мішок може вміститися величезна кількість речей, що може привести до захаращеності всередині цього жіночого аксесуара.

сумка мішок

Якщо вам подобаються сумки-мішки, вам з ними зручно, і ви відчуваєте себе комфортно, носіть їх! Ніхто вам цього не може заборонити! Мода змінюється кожного сезону, але це не означає, що і ми повинні мінятися разом з нею.

Сумка месенджер

сумка месенджер

Месенджери і сумки з довгим ремінцем, які можна носити на одному плечі, або через плече, в 2020 році потрапили в список антитрендів. Звичайно це оцінили не всі модниці, адже месенджери увійшли в наше життя досить щільно. З ними дуже зручно, і не потрібно думати про те, щоб десь не забути сумку. Накинули ремінець, і все, ваша сумка завжди при вас.

сумка месенджер 2

Але якщо ви беззаперечно слідуєте модним тенденціям, то подібних моделей у вашому гардеробі не повинно бути в 2020 році. А якщо ви носите те, що вам подобається – можете видихнути!

Дві сумки в одному комплекті

Минулого року абсолютно всі відомі дизайнери представили в своїх колекціях сумки 2 в 1. Коли до великої сумки в комплекті йде мініатюрна.

дві сумки в одному комплекті

У 2020 ж році від такого варіанту краще відмовитися, до того ж, такі комплекти ніколи особливо не були в тренді. Їх носили тільки найпалкіші шанувальниці трендів.

Пластикові сумки

пластикові сумки

Ще один дуже “гучний”, і досить спірний тренд. Не так давно можна було зустріти величезну різноманітність цих пластикових “виробів”: міні-сумки, пакети, комбінування пластику зі шкірою і т.д.

сумки з пластику

Пластикові сумки дуже недоброзичливо зустріли захисники навколишнього середовища, так як пластик шкодить екології. Мабуть тому, даний тренд не так довго протримався, хоч і завоював серця багатьох.

Читайте також: Модні пляжні сукні 2020: найжіночніші моделі для відпочинку

Овальна сумка на пояс

овальна сумка на пояс

Поясні сумки вже не один рік знаходяться в тренді, але за час свого існування вже зазнали багато змін. Наприклад, не так давно в моді були поясні овальні сумки в стилі Gucci, але зараз вони пішли, так би мовити, “в тінь”. Хоча, на нашу думку, такі сумочки виглядають досить стильно і лаконічно.

овальна поясна сумка

До того ж, невелику овальну поясну сумку можна поєднувати як в образі в стилі кежуал, так і в спортивному.

Великі клатчі

Клатчі формату А4 краще залишити в минулому. На думку стилістів вони виглядають занадто грубо. Краще віддати перевагу об’ємним клатчам в стилі Bottega Veneta.

великий клатч

Єдиний мінус і першого і другого варіанту, це те, що обидва тренди не довговічні. Тому, вибір за вами. Чи варто віддавати перевагу клатчу в цьому році?


Не пропустіть