Анна Богдан прокоментувала скандальну переписку Михайла Заливака з Лесею Нікітюк

Переможниця проєкту “Холостяк” Анна Богдан вперше прокоментувала скандальну переписку Михайла Заливака з Лесею Нікітюк. Нещодавно в мережі показали листування телеведучої з героєм “Холостяка”.

Шахраї зламали сторінку жінки в Instagram й показали всі таємні переписки. Однією з них була переписка з Михайлом Заливако. Чоловік написав Лесі Нікітюк, що помилився у своєму виборі, натякнувши на можливі стосунки з телеведучою.

Після цього фани спричинили справжній фурор. Вони засипали Анну Богдан питаннями про цей інцидент. Однак, дівчина із задоволенням прокоментувала скандальну переписку свого коханого.

В Instagram-stories переможниця “Холостяка” заявила, що зовсім не ображається на Михайла, адже його слова були жартівливими.

Анна Богдан повідомила, що обоє закоханих мають хороше почуття гумору. Дівчина розуміє всі жарти Михайла Заливака та ніколи на нього не ображається. А ще обраниця “Холостяка” побажала усім добра та взаємного кохання.

Читайте також: Шахраї зламали сторінку Лесі Нікітюк в Instagram й засвітили пікантні фото телеведучої та переписку з Михайлом Заливако


Не пропустіть