Анджеліна Джолі відверто розповіла про домагання Гарві Вайнштейна і сварки з Бредом Піттом

Анджеліна Джолі у відвертому інтерв’ю The Guardian розповіла про те, що їй довелося тікати від Гарві Вайнштейна, і як на це відреагував Бред Пітт.

У 21 рік Джолі стала жертвою сексуальних домагань Гарві Вайнштейна. Тоді висхідна голлівудська зірка знімалася у фільмі «Мінливості любові» кінокомпанії Miramax, виконавчим продюсером якого був Вайнштейн. За словами Анджеліни, жінки самі занижують небезпеку сексуального нападу, якщо їм вдається втекти, як це зробила вона.

«Вийшовши з кімнати, ти усвідомлюєш, що він намагався, але не зробив цього. Але правда в тому, що спроба – це і є напад», – зізнається актриса в розмові з журналістом The Guardian Саймоном Хаттерстоуном.

Говорячи про поведінку кінопродюсера, Джолі стверджує, що були порушені її права, тому після того випадку вона більше ніколи не мала справ з Вайнштейном.

«Це перейшло всі межі. Мені довелося втекти. Я трималася від нього подалі і попереджала всіх про нього. Я розповіла про це Джонні [Лі Міллеру], моєму першому чоловікові, і він передавав це іншим хлопцям, щоб ті не залишали дівчат з ним наодинці. Мені пропонували знятися в «Авіаторові», але я відмовилася, тому що він там працював. Я більше ніколи не спілкувалася і не співпрацювала з ним. І мені було важко, коли це робив Бред», – сказала актриса.

Знаючи, про напад Вайнштейна на Джолі, її чоловік Пітт, незважаючи на це, неодноразово співпрацював з Гарві. У 2012 році навіть сам попросив його стати співпродюсером трилера «Пограбування казино». Всі промо-заходи цього фільму Джолі вважала за краще не відвідувати.

«Ми сварилися через це. Звичайно, мені було дуже боляче», – зізналася Анджеліна Джолі.

Вперше актриса публічно розповіла про домагання з боку Вайнштейна в жовтні 2017 року, але тоді вона не стала розкривати подробиці. Гарві Вайнштейн, який в даний час відбуває 23-річний тюремний термін за згвалтування і сексуальні домагання, заперечує звинувачення Джолі.

Читайте також: Леся Нікітюк похизувалась стрункими ніжками у міні-шортах


Не пропустіть