Андрій Данилко показав, як насправді виглядає «мама» Вєрки Сердючки

Андрій Данилко опублікував у своєму мікроблозі фотографію актриси, яка грає роль мами Вєрки Сердючки. Виявляється, Інна Білоконь – красуня!

Виступ епатажної Вєрки Сердючки складно уявити без її «мами» Інни Адольфівни. Ця роль дісталася актрисі Інні Білоконь. Хоча Ірина грала в театрі і знімалася в мюзиклах ( «Попелюшка», «Снігова королева», «Сорочинський ярмарок» та інших), популярність їй принесла саме роль мами Вєрки Сердючки. Разом з епатажною зіркою Інна виступала навіть на «Євробаченні».

Вчора в мікроблозі Данилко з’явилося привітання з днем ​​народження, адресоване Інні. Це трохи спантеличило шанувальників, оскільки Білоконь народилася 27 березня, а сам Андрій – 2 жовтня. Можливо, мова йде про день народження сценічного персонажа – мами Вєрки Сердючки.

«З Днем Народження, @belokoninnaviktorovna!», – написав Данилко.

Цікаво, що цей пост артист супроводжував фотографією Білоконь, на якій актриса відображена не в сценічному образі, а так, як вона виглядає в повсякденному житті. На фото Інна тримає в руках двох маленьких каченят.

Актриса хотіла стати медиком, але двічі проваливши іспити в медучилище, вирушила вчитися в кулінарне. У ПТУ вона познайомилася з Данилком, разом вони створили естрадний театр мініатюр «Компот».

Інна заміжня. Разом з чоловіком Олегом, з яким вони вже відзначили срібне весілля, актриса розводить собак елітних порід і тримає ресторан в Полтаві. У подружжя є 20-річна донька Яна.

 

 

Джерело Hyser
Не пропустіть