Анастасія Приходько засвітила рідкісні фото з коханим чоловіком

Відома співачка Анастасія Приходько є однією з тих жінок, які активно приховують особисте життя. Артистка майже ніколи не показує свого чоловіка та не з’являється з ним в публічних місцях.

Однак, не так давно вперше за довгий час Анастасія Приходько засвітила рідкісні кадри, на яких позує з коханим. Річ в тому, що декілька днів тому подружжя відсвяткувало день народження свого сина Гордія.

Хлопчику виповнилось 6 років. Для іменника люблячі батьки влаштували справжнє свято, яке відбулось у заміському парку біля водойми. Святкування дня народження Гордія пройшло у стилі мультфільму “Губка Боб”.

В Instagram-stories Анастасія Приходько опублікувала фото, на яких ніжно позує в обіймах коханого чоловіка. Вона постала перед камерою у білосніжній футболці та чорних штанах зі вставкою.

Світлини неабияк розчулили велику кількість шанувальників. На одному з фото артистка заплакала, а її чоловік витирав коханій сльози.

Фани заявили, що в Анастасії Приходько дуже красивий та люблячий чоловік. Вони побажали подружжю сімейного затишку та щасливого життя. А ще фани попросили зірку українського шоу-бізнесу частіше публікувати кадри з чоловіком.

Читайте також: Дружина Юрія Нікітіна пригадала перше побачення з коханим


Не пропустіть