Анастасія Приходько засвітила повністю оголене тіло

Зірка українського шоу-бізнесу Анастасія Приходько вирішила розбурхати уяву фанів своїм новим фото. Нещодавно артистка взяла участь у відвертій фотосесії, на якій повністю постала оголена.

Світлиною Анастасія Приходько поділилась в соцмережі Instagram. Свій оголений образ артистка доповнила стильними сережками та ніжним макіяжем.

Також на фото присутня гра тіней, яка приховує інтимні частини тіла артистки. У дописі Анастасія Приходько вирішила відповісти хейтерам, які постійно її в чомусь звинувачують.

Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що нормально відноситься до критики. Однак, за словами співачки, у всьому повинна бути межа. Анастасія Приходько повідомила, що завжди буде відстоювати свою позицію, незалежно від того, чи подобається це оточуючим.

Також артистка заявила, що завжди була чесна зі своїми фоловерами. Вона постійно говорить правду та висловлює власну позицію. Велика кількість фанів погодилась зі словами Анастасії Приходько.

Вони відразу звернули увагу на її оголене тіло та засипали безліччю компліментів. За словами кумирів, жінка має бездоганну фігуру та зовнішність. А ще фани повідомили, що Приходько завжди відверта зі своїми фоловерами.

Читайте також: Настя Каменських засвітила оголене тіло у ванній з піною


Не пропустіть