Анастасія Приходько викликала поліцію, щоб провчити власну доньку

Відома українська співачка Анастасія Приходько спантеличила своїх шанувальників, опублікувавши нову світлину. Не так давно на сторінці в Instagram артистки з’явилося фото, на якому зображено двоє поліцейських, що сидять в будинку зірки.

Співачка вирішила провести виховну бесіду зі своєю старшою донькою. Проте, для цього вона запросила у свій будинок працівників поліції. Анастасія вважає, що вчинила абсолютно правильно. За її словами, саме так Нанна може зрозуміти, що світ не складається лише з рожевих поні чи фіалок.

Під світлиною співачка написала, що в Америці дуже часто звертаються до працівників поліції, якщо потрібно зняти з дерева кішку або провести виховну бесіду з дітьми. Найбільше їй подобається, коли під час гучної вечірки з’являється патруль та всі підлітки одразу розходяться по домівках.

На фото зображена дочка Анастасії Приходько. Вона сидить між двома поліцейськими та слухає виховну бесіду. Співачка щиро дякує працівникам за проведену роботу.

Нагадаємо, що не так давно українська артистка розповіла, якою була в дитинстві. За її словами, Анастасія одягалась, як хлопчик та часто конфліктувала в школі з однолітками.

Читайте також: Анастасія Приходько відверто розповіла про важке дитинство


Не пропустіть