Анастасія Приходько розповіла, як отримувала інтимні фото від відомого політика

Популярна українська співачка Анастасія Приходько неабияк приголомшила мережу. Відомо, що жінка тривалий час займалась політичною діяльністю. Наразі вона повернулась до своєї творчості та тішить глядачів новими треками.

У програмі “Зірковий шлях” Анастасія Приходько розповіла, як одного разу відомий український політик надсилав їй інтимні фото.
Також артистка натякнула, що цю людину знають всі, адже вона з відомої партії. Проте, ім’я політика жінка все-таки не розсекретила.

За словами Анастасії Приходько, чоловіки інколи надсилають їй відверті фото в особисті повідомлення. Співачка ніяк на це не реагує й дуже часто, навіть, не читає вхідні повідомлення.

Проте, коли жінка побачила оголену світлину відомого політика, то неабияк здивувалась. Після такого інциденту виконавиця почала відправляти всі запити у спам. Інтимні світлини представників протилежної статі Анастасія Приходько вважає огидними, тому ніколи не спілкується з такими людьми.

А ще зірка українського шоу-бізнесу розсекретила, з ким найбільше спілкується в соцмережі Instagram. За словами співачки, вона перебуває у чудових стосунках зі своєю колегою Олею Поляковою. Її жінка вважає королевою шоубізу та чудовою людиною.

Читайте також: Олю Цибульську розкритикували за образ в напівпрозорих штанах


Не пропустіть