Анастасія Приходько розповіла про складні стосунки з мамою

Відома українська виконавиця Анастасія Приходько вирішила відверто розповісти про непрості стосунки з мамою. Вражаючими подробицями артистка поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

За словами Анастасії Приходько, раніше вона ніколи не розповідала про відносини з найріднішою людиною. Зірка українського шоу-бізнесу не спілкується з мамою вже два роки.

Співачка не стала розкривати всі подробиці таких стосунків, однак, Приходько натякнула, що не очікувала зради від мами. Також популярна артистка зізналась, що їй дуже боляче ділитись цією інформацією.

За словами жінки, її мама зовсім не цікавиться своїми внуками та не бере участі в їхньому житті. Анастасія Приходько повідомила, що наймолодшого сина її мама не бачила зовсім.

В якийсь момент знаменитість прийняла для себе рішення перестати спілкуватись з мамою. За словами артистки, про це вона зовсім не жалкує. Також жінка повідомила, що не спілкується не лише з мамою, а й молодшим братом.

Зірка українського шоу-бізнесу дуже рідко розповідає про проблеми у своїй сім’ї. Однак, на цей раз Анастасія Приходько зачепила найболючішу для себе тему.

Також виконавиця зізналась, що дуже ображена на маму. Однак, відновлювати з нею стосунки знаменитість не планує.

Читайте також: Аліна Гросу показала своїх братів


Не пропустіть