Анастасія Приходько показала, який вигляд мала після третіх пологів

Відома українська співачка Анастасія Приходько виховує трьох чудових дітей. Нещодавно вона поділилась радісною звісткою. Знаменитість заявила, що її наймолодший син відсвяткував день народження. Хлопчику виповнилось три роки. З цієї нагоди Анастасія Приходько пригадала свою останню вагітність та показала, як виглядала після пологів.

В соцмережі Instagram співачка запостила світлину, на якій позує з чималим животиком. “Це обличчя людини, яка тільки-но народила третю дитину і найкращого хлопчика на землі! Лука – моя душа, серце та життя. Я люблю тебе, мій рідний”, – прокоментувала публікацію зірка українського шоу-бізнесу.

Саме три роки тому жінка втретє стала мамою. А ще Анастасія Приходько показала фото Луки. Перед камерою хлопчик постав ще зовсім маленьким. “Сьогодні тобі цілих три роки!” – звернулась до сина співачка. Фоловери прокоментували нові світлини Анастасії Приходько. Вони долучились до щирих привітань, побажавши сину співачки щасливого та веселого дитинства.

Також підписники назвали Анастасію Приходько чудовою мамою. За їхніми словами, вона прекрасно виховує дітей та робить їх щасливими. Фоловери засипали жінку компліментами та додали, що співачка мала розкішний вигляд під час вагітності.

Читайте також: Актор Олексій Яровенко вдруге став батьком

Не пропустіть