Alyona Alyona стала лауреаткою премії Music Muves Europe Talent Awards 2021

Alyona Alyona, яка є відомою українською реперкою, не так давно стала лауреаткою премії Music Muves Europe Talent Awards 2021. Жінці вручили 10 тисяч євро та пакет підтримки для подальшої творчості від партнерів премії Music Muves Europe Talent Awards 2021.

На своїй сторінці в Instagram Alyona Alyona опублікувала допис. В ньому вона подякувала всім, хто підтримував українську реперку. Також за словами жінки, такі події відбуваються в її житті дуже неочікувано. Зірка заявила, що її творчість подобається не одній людині, адже такої великої кількості підтримки вона не очікувала.

Також Alyona Alyona подякувала всім організаторам, які врахували її кандидатуру. Завдяки премії реперка познайомилась з великою кількістю талановитих людей. За її словами, для виконавиці це величезний досвід та честь. У дописі Alyona Alyona подякувала всім, хто проголосував за неї.

Фани відразу привітали реперку з таким досягненням та побажали рухатись лише вперед. За словами шанувальників, в жінки величезний талант й дуже багато енергії.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Читайте також: Alyona Alyona розповіла, які чоловіки їй подобаються найбільше


Не пропустіть