Alyona Alyona розповіла, що шкодує про співпрацю з російським гуртом “Каста”

Відома українська реперка Alyona Alyona потрапила у черговий скандал через композицію, яку вона заспівала в червні з російським гуртом “Каста”, який давав концерти в окупованому Криму. Такий вчинок викликав хвилю обурення серед фанатів співачки, які засипали її гнівними коментарями.

Співачка вирішила розставити всі крапки над “і”, та пояснити прихильникам свій вчинок. Насправді, Alyona Alyona є прихильницею творчості гурту ще з 2000-х років. Зірка наголосила, що “Каста” активно виступає проти путінського режиму, випускає кліпи на підтримку білоруського народу, а її учасники постійно беруть участь у опозиційних мітингах, які організовуються в Росії.

Крім цього, Alyona Alyona зазначила, що їй неодноразово пропонували співпрацю різні виконавці з країни-агресора, проте вона завжди відхиляла їхні пропозиції. Виняток співачка зробила тільки для цього гурту, через його активну політичну позицію та опозиційну діяльність.

Зірка також зазначила, що за роки своєї кар’єри, жодного разу не була в Росії з концертами. Тому Alyona Alyona вважає звинувачення, які їй закидають через співпрацю “Касти” з  Бастою і Рем Діггою безпідставними.

Крім цього, реперка визнала свою помилку, та дуже шкодує про такий необдуманий вчинок. Вона пообіцяла своїм шанувальникам більше ніколи не співпрацювати з російськими артистами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Альона (@alyona.alyona.official)

Читайте також: Alyosha зізналась, який подарунок отримала від коханого на своє 35-річчя


Не пропустіть