Аліна Гросу та Роман Полянський розповіли, що їх найбільше дратує одне в одному

Відома українська співачка Аліна Гросу майже два роки перебуває у стосунках з Романом Полянським. Спочатку роман з актором зірка ретельно приховувала. Однак, через деякий час про їхні стосунки дізналась вся країна.

Заради коханої Роман Полянський переїхав до України. Наразі пара живе разом. Нещодавно Аліна Гросу та її бойфренд зізнались, що їх найбільше дратує одне в одному. Подробицями артистка поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

За словами Аліни Гросу, її коханий занадто емоційний. Дуже часто ця риса характеру проявляється під час сварок. Бойфренду співачки не подобається те, що Аліна Гросу завжди робить все в останній момент.

А ще зірка українського шоу-бізнесу розсекретила, що одного разу пара дуже сильно посварилась. Як виявилось, у їхніх стосунках теж є табу. Аліна Гросу категорично проти поцілунків на знімальному майданчику.

Під час такого одного інциденту закохані ледь не розійшлись. Річ у тім, що Роман Полянський цілувався з іншою жінкою на знімальному майданчику.

В той момент Аліна Гросу перебувала в іншій країні. Коли вона дізналась про поцілунок, то хотіла завершити стосунки з коханим. Однак, на щастя, пара помирилась, знайшовши спільну мову.

Читайте також: Ганна Кошмал похизувалась красивою фігурою в купальнику та відкрила секрет своєї стрункості


Не пропустіть