Аліна Гросу розповіла, чому не поспішає виходити заміж за свого бойфренда

Відома артистка Аліна Гросу вже давно підтвердила свої стосунки з Романом Полянським. Зірка українського шоу-бізнесу, навіть, познайомила його з батьками. Закохані будують плани на майбутнє та діляться ними з фанами.

Проте, виходити заміж за актора Аліна Гросу поки що не поспішає. Причину такого рішення вона пояснила у програмі “Зірковий шлях”. За словами Аліни Гросу, штамп у паспорті для неї нічого не означає. Артистка вже перебувала у шлюбі й отримала лише негативний досвід.

Вона зізналась, що вийде заміж за свого бойфренда лише тоді, коли остаточно буде в ньому впевнена. Також, за словами зірки, свобода їй подобається набагато більше.

Про дітей артистка теж поки що не думає. Проте, в майбутньому Аліна Гросу планує побудувати міцну та щасливу сім’ю. Зірка щиро вірить, що Роман Полянським буде чудовим чоловіком та люблячим батьком.

Наразі Аліна Гросу придивляється до свого коханого та спостерігає за ним в різних життєвих ситуаціях. Поруч з Романом Полянським вона почувається чудово, однак, про сім’ю поки що не думає. Пара часто подорожує та проводить час разом. Фоловери побажали співачці лише щасливого шлюбу та успіхів в житті.

Читайте також: Ірина Федишин розповіла, як хоче назвати свою третю дитину


Не пропустіть