Актуальний гардероб 2021: що носити цієї осені

До осені вже залишилися лічені дні і саме час подумати про вбрання для золотої пори. Відразу обмовимось, що ми живемо зараз в такий час, коли немає модних правил і антитрендів, є тільки актуальні-неактуальні фасони і особисті переваги.

У цій статті ми покажемо, що будуть носити цієї осені жінки, які тримають руку на пульсі часу і стежать за тенденціями.

Багатьом деякі образи здадуться дивними, зараз пояснимо чому: ми боїмося експериментів, будь-яких! Ми боїмося бути незрозумілими і того, що нас засудять, не зрозуміють. Багато хто чекає засудження і засуджують самі. Тому, як правило 85% жінок в Україні носять щось сіреньке, безпечне і всім зрозуміле. Ми не вміємо самовиражатися за допомогою одягу. Це факт.

І, на жаль, лише мала частина жінок розуміє, чому важливо знати “що зараз носять”. Коли ми живемо справжнім, розуміємо дух часу, це дозволяє нам виглядати молодо і сучасно. Не перетворюватися в жертв-моди, а крокувати в ногу з часом. Коли ми купуємо нову річ, ми хочемо бути в ній королевою, ніхто не хоче за свої гроші купити щось застаріле і неактуальне. Тому пропонуємо пробігтися по трендам осені 2021.

Колір, принт, жилети та поєднання непоєднуваного

Жилети та стьобаний одяг – гарячий тренд 2021 року. Дизайнери закликають до експериментів і пропонують носити їх з сукнями і з грубим взуттям, на контрасті виходять цікаві, незвичайні образи.

Що стосується малюнка, то принт зебра лідирує в цьому сезоні. І колір! Яскравості буде багато цієї осені.

Актуальний casual

Поговоримо про актуальні фасони – в моді будуть напівприталені силуети і повітря між тілом і одягом.

Кльош з 90-х

Якщо говорити про модні джинси 2021 року – то без сумніву лідирують широкі варіанти кльош, причому актуальна і занижена посадка, і висока.

Печворк і знову колір

Також актуальні джинси і джинсові куртки, виконані в стилі печворк. І ще раз повторимось, що яскравий одяг з літнього гардеробу перекочує з нами в осінній і на вулицях ми побачимо багато кумедних принтів.

Читайте також: Ключові тренди осені 2021, які не можна пропускати


Не пропустіть