Акторка “Дизель Шоу” Вікторія Булітко вперше прокоментувала чутки про роман з Дмитром Дікусаром

Після старту розважального шоу “Танці з зірками 2019” чимало прихильників запідозрили, що між акторкою “Дизель Шоу” Вікторією Булітко та її партнером Дмитром Дікусаром є романтичні стосунки. Зірка вирішила прокоментувати чутки, які заполонили мережу.

Як Вікторія Булітко відверто зізналась у програмі “Зірковий шлях”, вона і справді має романтичні стосунки, якими дорожить. Однак обранцем акторки є не танцівник і хореограф Дмитро Дікусар. Наразі Вікторія Булітко не розсекречує ім’я свого коханого, оберігаючи свої стосунки від зайвої уваги вітчизняних ЗМІ.

Окрім цього, учасниця шоу “Танці з зірками 2019” вирішила лаконічно прокоментувати чуттєві постановки, які вона виконує з партнером. За словами Вікторії Булітко, її “роман” із Дікусаром можна побачити тільки на паркеті.

У нас є роман, але тільки на паркеті, виключно на шоу. Так, я, так би мовити, не одинока. Тому можуть всі розслабитись, навіть Дікусар,
– розповіла з гумором Вікторія Булітко.

Чутки про романтичні стосунки акторки “Дизель Шоу” та хореографа спалахнули після перших же ефірів “Танців з зірками 2019”. Пара демонструвала на паркеті особливу ніжність та проводила багато часу на репетиціях. Водночас у відеощоденнику Вікторія Булітко не припиняла захоплюватись своїм партнером, зізнаючись, що їй дуже пощастило з Дмитром Дікусаром.

“Наше з Дмитром танго. Я переживаю перед кожним ефіром, але сьогодні – особливо. Адже танго – улюблений танець Діми. І мені дуже-дуже хотілося станцювати його ідеально! А ще я хотіла бути по-справжньому сексуальною та жіночною. У прямому ефірі я віддалась музиці, пристрасті і… ось, що вийшло”, – досить романтично прокоментувала одну з постановок Вікторія Булітко.

Переглянути цей допис в Instagram

Наше с Димой танго 😍😍😍 Я переживаю перед каждым эфиром, но сегодня — особенно 😰 Ведь танго — любимый танец Димы 🙏🏻 И мне очень-очень хотелось станцевать его идеально! А ещё, хотела быть по-настоящему сексуальной и женственной 💋 В прямом эфире я отдалась музыке, страсти и… вот, что получилось ❤️ #танціззірками @tanci1plus1 @dikusar_dmitriy #ДмитрийДикусар #ДИЗЕЛЬШОУ @dizelstudio #дикусар #булитко #булитка

Допис, поширений ★ Виктория Булитко (@bulitka)

 

Ще більшу увагу прихильників проєкту привернула їхня спільна поїздка до Грузії. Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар відправились на відпочинок наприкінці серпня, після дебютного ефіру “Танці з зірками 2019”. Саме там знаменитості не тільки насолоджувались розкішними краєвидами, але й тренувались.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Мы с Димой прилетели в Грузию! 🇬🇪 ⠀ Не просто так, не прохлаждаться, а готовить новый танец 😎 Будем несколько дней учиться новому, я такого ещё никогда не танцевала. В программе: спортзал, танцы, танцы, танцы, танцы, грузинская еда и серные бани. @dikusar_dmitriy обещал сделать так, чтобы я влюбилась в Тбилиси 🙈 ⠀ Ждите нас на паркете @tanci1plus1 уже в это воскресенье. Это будет бомба! 💣 ⠀ #танціззірками #дизельшоу #дизельстудио #викториябулитко #дмитрийдикусар

Допис, поширений ★ Виктория Булитко (@bulitka)

Джерело 24tv
Не пропустіть