Аксесуари, які говорять про поганий смак

Стилісти часто радять: додайте до однотонного наряду цікавий аксесуар, щоб завершити образ. Правда багато дівчат сприймають цю пораду буквально – надягають надмірно велику брошку, колготки з малюнком або яскравий шарф. Головна риса стильної жінки – почуття міри. У цьому матеріалі розповідаємо про аксесуари, які краще подарувати молодшій сестрі або віддати бабусі.

Брошка із штучними квітами

Бутоньєрка нареченого – мабуть, єдиний випадок, коли такий аксесуар виглядає доречно. В іншому випадку велику брошку із штучних троянд або тюльпанів краще залишити на полиці магазину, незважаючи на вмовляння продавця. Замініть цей дивний аксесуар стриманою брошкою у вигляді оливкової гілки – вона підійде до білої сорочки і класичних штанів із стрілками – або сміливим варіантом у вигляді небесного тіла – планети або зоряної системи.

Не відмовляйтеся від улюблених квіткових мотивів: замініть штучні квіти на брошку з японського бісеру і каменями Сваровскі.

Крислатий капелюх

Пригадуєте комедійні серіали, де жінка пенсійного віку лежить на пляжі у величезному капелюсі? Широкі поля давно вийшли з моди – приблизно на початку 20 століття. Стилісти радять замінити застарілий варіант більш сучасними солом’яними капелюшками із середніми полями. Експериментуйте з кольором і деталями – на стінках може бути вишитий напис або обгорнута стрічка.

Колготки із малюнком

Пора вийти з часів дитячого саду, коли всі дівчатка носили бавовняні колготки машинного плетіння. Сучасний тренд єдиний – чорні тонкі або щільні колготки без малюнка для офіційних випадків і кольорові колготки з малюнком для особливого випадку. Цим образом може бути куртка в спортивному стилі і чорна джинсова спідниця, під яку ви надягнете бордові колготки з леопардовим малюнком – це буде виглядати зухвало, але стильно. Однак поєднання колготок з малюнком під тату і класичної спідниці буде модним провалом, а не проходженням за трендами – у всьому потрібно мати смак.

Ювелірний набір

У деяких сім’ях є традиція передавати прикраси у спадок – такі кільця або сережки зазвичай виглядають витончено і виконані з натурального металу і каміння. З ними в порівняння не йдуть набори в бабусиному стилі, які з радістю вмовляють купити вас продавці ювелірних салонів: зазвичай вони масивні, з дрібним розсипом коштовних каменів та флористичними мотивами. Ці прикраси вийшли з моди ще кілька років тому – зараз стилісти говорять за елегантність у всьому. Тонке кільце, один великий камінь квадратної або круглої форми, відсутність елементів декору – такий аксесуар прослужить вам довгі роки. При виборі ювелірних прикрас відмовтеся від покупки набору – це «правило» давно зійшло нанівець.

Джерело https://woman.rambler.ru
Не пропустіть