Ахтем Сеітаблаєв оголосив про розлучення з дружиною

Знаменитий актор та режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеітаблаєв спантеличив мережу своєю новиною. Не так давно він повідомив, що розлучається з дружиною. Такою сумною звісткою чоловік поділився у програмі “Зірковий шлях”.

За словами актора, з дружиною він пробув у шлюбі вісім років. Як довго колишнє подружжя перебуває у новому статусі, Ахтем Сеітаблаєв не розсекретив.

Також чоловік назвав причину свого розлучення. За словами знаменитості, між закоханими зовсім згасли почуття. Ахтем Сеітаблаєв не думав, що після довгих років подружнього життя може пройти кохання. А ще актор сподівається, що залишиться з колишньою дружиною у хороших стосунках.

Ахтем Сеітаблаєв зізнався, що дуже важко пережив розрив стосунків з дружиною. Однак, він не зациклюється лише на розлученні. Чоловік активно розвиває свою кар’єру та багато часу проводить на роботі.

Також Ахтем Сеітаблаєв вдячний Іванні за всі хороші моменти подружнього життя. А ще завдяки спільній праці та зусиллям колишні закохані зробили неабиякий внесок в українському кіно.

Фоловери побажали актору успіхів в особистому житті та кар’єрі. Вони впевнені, що чоловік обов’язково знайде своє справжнє кохання.

Читайте також: Арсен Мірзоян розповів про табу в стосунках зі своєю дружиною


Не пропустіть